Svadobný kameraman

Vaša láska si zaslúži film.

Treba vôbec svadobné video?

Hodnotenie našej práce je 5/5!

Natočenie svadobného videa si vyžaduje skúsenosti, cit pre detail, predvídanie udalostí, myslieť hlavou strihača už pri natáčaní a samozrejme - príjemné vystupovanie. Prečo si vybrať nás?

40% párov si kameru na svadbu nevolá. Skoro všetci to potom ľutujú. Prečo?

Keď sa po svadbe pýtam mladomanželov na to, ako si užili svoj veľký deň, skoro všetci sa zhodujú na jednej odpovedi: "Všetko to prešlo tak rýchlo a niektoré momenty si vôbec nepamätám" alebo "niektorým ľuďom sme sa chceli venovať viac, ako sme stihli". A naozaj, keď si potom mladomanželia pozrú video, zisťujú, že tam bolo toľko silných momentov, ktoré si ani nevšimli. Svadba je tak emotívne vypätá udalosť, že vytvára v hlave oblaky a to doslova. Našťastie s heliosmedia.sk je všetko podstatné zaznamenané a zostáva Vám to navždy k nahliadnutiu.  Hodnota svadobného videa rastie časom. Čím budete starší a Vaša rodina sa bude rozrastať, tým bude pre vás svadobné video hodnotnejšie. Prečo?  Predstavte si, že by ste mohli vidieť svadobné video Vašich starých rodičov a prežiť ich čarovný moment s nimi! Rovnako sa Vám časom poďakujú aj Vaše deti a príbuzní. 

Plánujete svadbu? Premeňte svoju lásku na film. Bude trvať večne! Vaša láska si to zaslúži. Vytvoríme pre Vás filmový zážitok. Výsledok našej spolupráce bude viac ako video - bude to 4K HDR svadobný film. Sme skúsení filmári - 7 rokov na trhu, 500 profi videí, 5000 hodín strihu, z toho do stovky svadobných videí. Bratislava, Banská Bystrica, či Prešov a zájdeme aj do ČR. Chápeme, že každý má iné potreby a rozpočty, preto ponúkame niekoľko balíkov, ktoré vyhovejú Vašim potrebám a rozpočtu. Ak máte záujem o naše služby, radi Vám poskytneme bezplatnú konzultáciu. 

Svadobné videá od Heliosmedia

Recenzie a hodnotenie našej práce nájdete tu.

Svadobný rozprávkový "highlight" film Viktórie a Jakuba ´23.

Highlight film zo záhradnej svadby Dominiky a Róberta ´23.

Svadba na hrade Nitra - Reality TV štýl s rozhovormi ´22

Svadba ako zo sna -  "Dreamy"  svadobný highlight film Ivany a Lukáša ´23.

Krásna atmosféra ikonického miesta svadby Klaudie a Vlada ´22.

Svadobný film Sofie a Diega - láske nevadí aj keď trochu zaprší ´22.

Balíky

Prečo si vybrať mňa?
Mám hneď tieto veľké dôvody: 
7 ročné skúsenosti, natočených do 100-vky svadobných filmov, 4K kvalita, férové jednanie a príjemná cena. Hodnotenie mojej práce je 5/5!

Optimal  650 - 850 EUR

1 kameraman, predsvadobné stretnutie, svadobný film (highlights) 3 5 min. a svadobný dokument do 60 min. (všetky dôležité časti svadobného dňa) + "reels" video pre sociálne siete do 1 min. Natáčanie od rána po popolnočný tanec (alebo od 10:00h do 01:00h). Každá hodina navyše sa dá doúčtovať hodinovo, rovnako aj dodatočné natáčanie mimo svadobného dňa. Dodanie na súkromnom sťahovacom linku + súkromný youtube link. Dohodnite si osobné stretnutie, prípadne video call ešte dnes a rezervujte si termín pre vašu svadbu!

Mini 400 - 550 EUR

1 kameraman, predsvadobné stretnutie,  svadobný film (highlights) do 7 min. + krátky 1min. highlight spot. Natáčanie od obradu po prvý svadobný tanec (alebo od 14:00h do 20:00h).  Každá hodina navyše sa dá doúčtovať hodinovo, rovnako aj dodatočné natáčanie mimo svadobného dňa. Dodanie na súkromnom sťahovacom linku + súkromný youtube link. Dohodnite si osobné stretnutie, prípadne video call ešte dnes a rezervujte si termín pre vašu svadbu!

Balík video + foto cena

Galéria V balíku 200ks tlačených foto + digitálne foto na kľúči. Video v štandarde Optimal. Ohľadom ceny prosím vyplňte formulár.  Dohodnite si osobné stretnutie, prípadne video call ešte dnes pre ponuku na mieru! 

Ponúkame aj ďalšie služby ako výzdoba, skúsený fotograf, fotobúdka, svadobné tortyslow motion búdka, vkusný svadobný DJ i parádna kapela! Pre viac info nás kontaktujte.

Heliosmedia.sk

Mostná 13, 
94901 Nitra
Tel: +421 949 837 494
Mail: heliosmedia.sk@gmail.com
Konzultácia zdarma

Sociálne siete
No Code Website Builder